HR PODCAST

#13 Kā uzņēmuma pagātne, neļauj tai virzīties uz panākumiem jeb, ko spēj mainīt sistēmiska pieeja uzņēmuma attīstībā.

Episode Summary

Sistēmiskā pieeja palīdz uzņēmumiem dziļāk ieskatīties tajā, kur rodama šķietami neatrisināmas problēmas sakne un, iespējams, part apzināties cēloņus kā arī rast risinājumu. Sistēmiskais koučings ir par to, lai pieņemtu lietas kā ir un no turienes rastos dzīsla uz panākumiem. Tāpēc šajā epizodē, kopā ar Ivetu Apini runājam par to, kas ir šī ssitēmiskā pieeja, kādos gadījumos par to domāt un ko ar šo treniņu palīdzību var paveikt.

Episode Notes

Uzņēmumā nereti notiek tā, ka ilgstoši nav iespējams atrisināt kādu jautājumu, lietas iet pa riņķi un šķiet, ka situācija ir iestrēgusi. Ir izmēģinātas visas iespējamās metodes, lai to risinātu, taču nekas nemainās. Nereti šādas sitācijas noved pie spēku izsīkuma un nav saprotams no kurienes šīs visas problēmas. Sistēmiskā pieeja palīdz uzņēmumiem dziļāk ieskatīties tajā, kur rodama problēmas sakne un, iespējams par apzināties cēloņus kā arī rast risinājumu. Tāpēc šajā epizodē par to kas ir šī sistēmiskā pieeja, kādos gadījumos par to domāt, ko ar šo treniņu palīdzību var paveikt.

Epizodē sarunājos ar Ivetu Apini, kura jau vairākus gadus ir sistēmiskā konsultante, vadības koučs, sistēmiskā darba trenere un Systemic Constellations Center Riga dibinātāja un vadītāja.

Mūzika: Adrian Walther (Remember Me)